Facebook'ta takip et. Abone Ol!
BALIK BURCU
BURÇLAR
2016-07-19 07:09

BALIK BURCU

Balık burcunun özellikleri,

Günlük balık burcu,

Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üzerinizde. Etrafınızda size zarar vermek isteyen kötü niyetli birileri olacak, uyanık ve dikkatli olmalısınız. Artk hayatınıza daha gerçekçi bir gözle bakıyorsunuz. Beklentlerinizle olanlar ters düşebilir. Gelişmeler var,hazırlıklı olmalısınız. Sizi engelleyen şartlar ortadan bir bir kalkacak. Şans sizinle birlikte olacak. Çok rahatlayacağınız bir dönem sizi bekliyor.

Balık Burcu İş Hayatı;

Güze gelişmeler olacak. Girdiğiniz ortamlarda hemen uyum sağlıyorsunuz, hiç zorluk çekmiyorsunuz ve bu sizin için büyük bir avantaj. Sanat alanında iyidirler. Yeteneklidirler. Resim çizmeye, dans etmeye, müzikle ilgilenmeye bayılırlar. Yaptıkları işlerde uzmanlardır. Onlara verilen işlerin en iyisini yapıp sizin önünüze sunarlar. Sabırlıdırlar. İş konusunda kolay kolay pes etmezler. İpler hep elindedir balıkların. Bu yüzden her zaman bir adım öndedir. 

Balık Burcu Aşk Hayatı;

Balıklar aşık olduklarında gözleri partnerlerinden başka kimseyi görmez. Kör kütük aşık olurlar. Gerçekten de kör kütük çünkü bazen bu yüzden iişkilerindeki sorunları bile göremezler. Çok kısa bir sürede partnerlerine bağlanırlar ve aşık olurlar. Adeta şıpsevdilerdir. Partnerlerine hayallerindeki gibi bir aşk hayatı yaşatırlar. İlişkilerindeki sorunları fark ettiklerinde ise dünyaları başlarına yıkılır. 

Balık Burcu Sağlık Hayatı;

Balıkların son derece duygusal ve çıtkırıldım olduklarını biliriz. Ayrıca da çok hassastırlar. Grip veya nezle olmaya herkesten fazla meyillidirler. Depresyona kolay girebilirler. Uykusuzluk, stres ve sinirli olabilirler. Kafalarına her şeyi çok fazla takarlar ve herkesten fazla etkilenir, yıpranırlar. Küçük sorunları büyütüp kendilerine zarar vermekte üstlerine yoktur. Bu yüzden psikologlara danışmaya ihtiyacınız olacak.


Bu haber 597 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr