Facebook'ta takip et. Abone Ol!
BOĞA BURCU
BURÇLAR
2016-07-19 06:40

BOĞA BURCU

Boğa burcunun özellikleri,

Günlük boğa burcu,

Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyetinizin işe yaracağı günlerden birisi olabilir. İdeallerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. İnsanların sorunlarına çözüm bulacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak. Ön planda olacaksınız, Dikkat çekeceksiniz. Bazı konulardaki farklılık ve değişimler sizi bekliyor. İşinize yarayabilecek fırsatlar karşınıza çıkacak. 

Boğa Burcu İş Hayatı;

Hislerinize güvenmelisiniz iş konusunda sizi farklı değişimler bekliyor olacak. Gelişmeler olacak fakat iyi de olsa kötü de olsa kendinizi buna hazırlamalısınız. İş konusunda da dikkat çekmeye başlayacaksınız. Üstleriniz bunu farkedecek. İş konusunda herhangi bir yönde eksikliğiniz varsa yada bilmiyorsanız bunu bulmalı ve kendinizi geliştirmelisiniz. İşinizde göstermiş olduğunuz gayret ve çabanın karşılığını alacaksınız.

Boğa Burcu Aşk Hayatı;

Aşk hayatınız durulmayacak. Yeni bir birliktelik ve ayrılma yaşanacak. Evlilik kararı alma ihtimaliniz var. Bütün şartları gözden geçirip bu şekilde hareket etmek daha mantıklı. Birlikteliklerinzle ile iligili olan sorunlar çözülüverecek. Aşk hayatınızda mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. İlişkilerinizde tutkunuz çok fazla. Eğer yanlızsanız uzun süreli bir ilişki yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Sağlık Hayatı;

Sağlığınız çok fazla tehlikede değil fakat tedbiri elden bırakmamanız gerek. Hayatınızdaki bazı şeylerin yoğunlaşması sizi strese itebilir. Ama elinizden geldiğince stresten uzak durun. Her zaman sağlığıınız mükemmel olacak diye birşey yok, ufak tefek rahatsızlıklarınızı gözünüzde büyütmeyiniz. Üzerinizde baskı olabilir. Bunu size her kim yapıyorsa veya ne neden oluyorsa bu faktörü ortadan kaldırmalısınız. 


Bu haber 565 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr