Facebook'ta takip et. Abone Ol!
KOÇ BURCU
BURÇLAR
2016-07-19 06:12

KOÇ BURCU

Koç burcunun özellikleri,

Günlük koç burcu,

Bazı konularla ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Sıkıntılarınız tamamen kökünden halledilecek. Şanslı bir dönemdesiniz. Kendinizde farklılıklar yaratmak isteyeceksiniz ve de çok cesaretlisiniz. Fazla sorgulayıcısınız, olayları biraz da akışına bırakmalısınız. Üzerinde pozitif enerjiler olacak. Kendinize olan güveniniz bu aralar yükselecek. Risk almanız gerekebilir ama cesaretinize güvenerek yanlış bir adım atmayın. Herşeyi size uyacak şekilde tasarlayın, başka sözlere kulak asmayın. 

Koç Burcu İş Hayatı;

Üzerinizde baskı olmasını sevmiyorsunuz ve baskı oluştuğunda ise huzursuz oluyorsunuz. Kendinize yeni hedefler belirleyeceksiniz. Bu hedefler doğrultusunda adımlar atacaksınız. Size iş yerinde baskı yapan insanlardan kaçınmalısınız. Sizi iyi hissettiren bir yerde çalışıp, sevdiğiniz işi yapmalısınız. Kendinizi yormayın. Bazen iş konusunda olsa dahi istekleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. 

Koç Burcu Aşk Hayatı;

Etrafınızdakileri kolayca etkiniz altına alacaksınız, oldukça çekici bir tavrınız var. Beklenmedik bir anda hayatınızın aşkı karşınıza çıkabilir. İlişkilerine değer veren partnerlerdir koçlar. Hayatınız sıkıcı bir hayat ise koçla birlikte eğlenceli hale gelebilir. Uysal ve güçlü bir yapıya sahiptirler. Bir ilişkideki otoriteri sağlamasını iyi bilirler. Sürekli olarak yenilenmeye ihtiyaç duyarlar ve bu da koçların birlikteliklerinde bir değişim yaratır. 

Koç Burcu Sağlık Hayatı;

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sorunlar yaşamanız olası. Gereksiz şekilde yorulmanız ve buna direnmeye çalışıp dinlenmemeniz sizi rahatsızlığa itebilir. Yorulduğunuzda dinlenmeye ihtiyaç duymalısınız. Önceden yaşadığınız bir sağlık problemi tekrar gündeme gelebilir. Rahatsızlıklarınıı önemseyin, en ufak bir rahatsızlığı bile. Çünkü geri dönüşü çok ağır olabilir. Kilo konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz eğer merak eetmeyin, düzelecek.


Bu haber 536 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr