Facebook'ta takip et. Abone Ol!
KOVA BURCU
BURÇLAR
2016-07-19 05:45

KOVA BURCU

Kova burcunun özellikleri,

Günlük kova burcu,

İnsanlardan uzak yanlız kalmak isteyeceksiniz. Ama sevdiğiniz birisin varsa ona mutlaka açılmalısınız. Bugün içinzdeki seslere kulak vermelisiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmaycak ve her zamankinden daha kuvvetli olacak. Yapmak veya atılmak istediğiniz bir iş yada proje varsa bugün tam zamanı.

Kova Burcu İş Hayatı;

Zor gizemli ve çözülmeyecek karmakarışık olayları sonuca ulaştırmayı severler. Gittikleri yerlerde hemen uyum sağlayabilirler. Egolu insanları sevmezler, bu yüzden egolu ve kendini fazla beğenmiş olan kişilerle iş ortamında iyi ilişkiler kuramazlar doğal olarak. Rahat bir yapıya sahiptirler, her konuda bilgi sahibi olmayı severler. Atılgandırlar. Sıkıcı insanları sevmezler, fazlasıyla enerjik ve neşelilerdir. Bulunduğu iş ortamında dikkatleri üzerine çekmeyi başarır ve sevilirler.

Kova Burcu Aşk Hayatı;

Fazla yılışık insanları sevmezler. Yani sürekli "aşkım canım cicim " tarzında dolaşmayı pek haz etmezler. Kovalar girdikleri ortamda dikkat çekme yeteeneğine sahiptirler. Zekidirler, dış görünüşü umursamazlar. Zekadan etkilenirler. Kendilerine birşeyler katabilecek partnerlerle birlikte olmak isterler. Özgürlüğüne düşkün ve yaratıcıdırlar. Özgürlüğünü kısıtlayacak bir durum söz konusu ise partneriyle sıkıntı yaşayabilirler. 

Kova Burcu Sağlık Hayatı;

Gerçekten çok sağlıklısınız. Geçmişten gelen bir rahatsızlığınız var ise olumlu gelişmeler kapınızda. Enerjiiniz çok fazla yüksek, tutumlu davranın ve kendinizi fazla yormayın. Biraz stresli olacaksınız. Her şeyi kafanıza bu kadar takmamalısınız. Spor yapıp, dengeli beslenerek sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kendinizi çok fazla sıkmayın fiziksel bir rahatsızlık veya ruhsal bir bunalım yaşamamak için. Rahat olmak yapınızda var, sadece rahatlayın.


Bu haber 550 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr