Facebook'ta takip et. Abone Ol!
OĞLAK BURCU
BURÇLAR
2016-07-18 13:56

OĞLAK BURCU

Oğlak burcunun özellikleri,

Günlük oğlak burcu,

Bu aralar aklınıza gelen her şeyi kağıda dökeceksiniz. Dinç olacağınız bir dönemdesiniz. Gerginlik ve tartışmadan uzak durmalısınız, hiçbir şeyin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Bir seyahat yapma gereği duyabilirsiniz, rahatlamanız için uygun bir yöntem. İstediklerinizin gerçekleşmesi için sabırlı olun, acele etmeyin. Kendiinizden emin bir yapınız var.

Oğlak Burcu İş Hayatı;

İş hayatınızda yeni adımlar atabilirsiniz. Zaman zaman zorluklar yaşanabilir, olağan bir şey kabullenmesini bilmelisiniz. Maddi konuda hiçbir sıkıntınız yok, fırsatları değerlendirmnin tam zamanı. Kendinize yeni hedefler koyarak iş hayatınızdaki başarınızı daha üst seviyeye çıkartabilirsiniz. İş hayatınızdan fazlasıyla keyif alacaksınız. Gelişmelere ve yenliklere açık olmalısınız.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı;

Aşk hayatınızdaki zorluklar tamamen sona erdi. Kendi aşk hayatınızı kendi ellerinizle en baştan yaratacaksınız. Yanlız kalmayı isteyeceksiniz eğer yanlızsanız yeni bir aşk arayışına başlayacaksınız. Bu konuda karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmekisiniz. Eğer bir şeylerden sıkılmış ve bıkmışsanız, hayatınızın amacının ne olduğunu düşünmeye başladıysanız kendinizi toparlamanız gerek. Toparlamazsanız karşınıza çıkacak olan mükemmel aşk fırsatlarından birisni geri tepebilirsiniz. Artık sorumluluk almak istemediğiniz belli, ciddi bir ilişkinin yükünü omuzlarınızda taşıyacak güçte olmadığınızı düşünüyorsunuz.

Oğlak Burcu Sağlık Hayatı;

Sorumluluk almak istemiyorsunuz fakat bu dönemde sizin almanız gereken sorumluluklar olacak. Hayatımızın her döneminde bir şekilde sorumluluk almak zorundayız. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir harekette bulunmadıığınız takdirde nromal ölçüde devam edecek. Uzun zamandır sizi engelleyen ve kısıtlayan bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa bununla ilgili iyi gelişmeler yaşanacak.  

 


Bu haber 538 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr