Facebook'ta takip et. Abone Ol!
YENGEÇ BURCU
BURÇLAR
2016-07-18 12:46

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcunun özellikleri,

Günlük yengeç burcu,

Sahip olduğunuz düşünceler değişiklik göstecek. Keyifli ve dinç başlayacaksınız güne. Yaptığınız işler üzerinde dikkatinizi toplamalısınız. Olaylara bakış açınız değişebilir. Gergin olabilirsiniz, ama buna izin vermemek sizin elinizde. Duyacağınız ya da alacağınız haberlerde daha derin düşünmeye başlayacaksınız. Hayatınızda yeni kararlar almak istiyorsanız, bunu bir dakika bile düşünmeden yapacaksınız.

Yengeç Burcu İş Hayatı;

Sevdikleri işte iyi takım arkadaşları ile yıllarca çalışmak isterler. İş arkadaşlarını aile olarak görürler. İşlerinden sıkılmaz tam aksine severek yaparlar. Motivasyonları yüksektir yengeçlerin. Onlar için güvende olmak çok öenmlidir, güvende olduklarını hissetmedikleri yerlerde huzursuzluğa kapılırlar. İşlerinizi sezilerini kullanma yöntemiyle seçeceksiniz ve eğer devam etmekte olduğunuz bir iş varsa aynı şekilde sezilerinize güvenerek yol alacaksınız. İş takım arkadaşlarıdan disiplinli bir çalışma beklerler.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı;

Güzel gelişmeler meydana gelecek. Bakış açınız değişebilir. Eğer içinde bulunduğunuz ilişkinin size zarar verdiğini düşünüyorsanız zorlamanın anlamı yok. Eski ilişkilerinizden kalmış size zarar veren etkenler varsa bunları ortadan kaldırmalısınız. Geçmişe bağlı kalmanız sizi her anlamda geriye götürecektir. Kötü yaşanmışlıklarınızı silin, iyileri kalsın.

Yengeç Burcu Sağlık Hayatı;

Duygusal olarak gelgitler yaşamanız olası. Negatif enerjiyi hemen hisseden ve üzerine toplayan bir yapınız var. Bu psikolojinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Psikolojik hastalıkları yaşayan ve en derinden hisseden burçtur yengeç. Stresli, negatif enerjili yerlerden ve insanlardan olabildiğinde uzak durmaları psikolojileri için iyi olacaktır.

 


Bu haber 501 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr