Facebook'ta takip et. Abone Ol!
AKREP BURCU
BURÇLAR
2016-07-18 12:18

AKREP BURCU

Akrep burcunun özellikleri,

Günlük akrep burcu,

Olayları akışına bırakmalısınız. Hayatıınızda bazı konularda sonlanma yaşayabilirsiniz. Zorlu durumların üstesinden başarılı bir şekilde geleceksiniz. Şanslı ve sizi mutlu edecek sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızı değiştirecek durumlar söz konusu olabilir. Başlıca birkaç konuda adım atmakta ısrarcı olacaksınız, sakin ve sabırlı olmanızda fayda var. İstemediğiniz ya da olumsuz olan bir şeyi karşınızdakine açmaktan korkmayın. İçinize atmanın bir yararı olmaycaktır.

Akrep Burcu İş Hayatı;

Biraz soğukkanlıdırlar, insan ve insan vücudunun işleyişine meraklı kişilerdir. Parayla oynamayı severler. Riski, risk almayı severler ve ayrıca da cesurdurlar. Daha maceracı işler onların ilgilerini çeker. Başkalarının arkasından konuşmayı sevmezler bu akreplere iş hayatında güvenilmesini sağlar. Sezgileri çok kuvvetlidir akreplerin, bu yüzden kimse arkasından gizli kapaklı iş çeviremez. İş ortamında bir konuda yalan söylenildiğini hemen anlar. Uyanıklardır.

Akrep Burcu Aşk Hayatı;

Güzl gelişmeler yaşanacak akreplerin aşk hayatında. Partnerinizin sizi mutlu etmesini hakediyorsunuz. Kısacası mtutluluğu tamamen hakediyorsunuz. Partnerinizle aranızda sıkıntılar varsa hepsi bir bir çözülecek, aranızda olan duygusal bağ güçlenecek. İlişkilerinizde, geçmişteki hatalarınıza göre daha ciddileşteceksiniz. Sizinle yakından ilgilenmek isteyen çok insan olacak.

Akrep Burcu Sağlık Hayatı;

Zor hastalıkların yaşandığı bir burçtur akrep. Akrepler vücutladıklarindaki her hormonu her şeyi baskın yaşarlar, çok fazla hırslıdırlar ve gizemli ne olduğu belli olmayan hastalıklar onları bulur. Vücudunuzdaki vitamin ve minerali uygun ölçüde dengelemelisiniz. 


Bu haber 539 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr