Facebook'ta takip et. Abone Ol!
YAY BURCU
BURÇLAR
2016-07-18 10:49

YAY BURCU

Yay burcunun özellikleri,

Günlük yay burcu,

Sevdiklerinizden alacağınız haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Duygularınız bugün her zamankinden daha yoğun, olumlu duygularınızı bastırmaya kalkışmayın çevrenizdekilere hissettirin, olumsuz duygularınızı ise bastırmaya çalışın etrafınızdakilere zarar verebilirsiniz. Sakinlik istiyorsunuz, yanlız çalışmaları tercih edin. İdeallerinizi bugün tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Yay Burcu İş Hayatı;

Genelde bu burcun çalışanları huzursuzlardır. İşlerinde öğrenme hırsları fazladır. Yanlış iş seçimi yapmaları onları mutsuz ve daha fazla huzursuz eder. Yayların insanlarla olan ilişkileri sağlıklıdır bu yüzden de çevresi geniştir. Çalışma hayatında insanlarla anlaşabilir. Eğlenmeyi seven ve enerjiklerdir yaylar. Yaptıkları iş sıkıcı olsa bil eğlenceli hale getirmesini becerirler.

Yay Burcu Aşk Hayatı;

Bu dönemde hayatınızda daha önce karşınıza çıkmamış kişilerle birliktelik yaşayabilir ve uzun süreli bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu yılda ne yaparsanız yapın her şeyin bir geri dönüşü olacak. İyi giden ilişkiniz sonlanacak olsa bile karşınıza sizi daha mutlu edecek birileri mutlaka çıkacak. Hayallerinizdeki gibi bir aşk yakalalamanız ve yaşamanız olası. Tanışacağınız, birliktelik yaşayacağınız kişiler sizi derinden etkikeyecek, duygularınızı daha baskın yaşayacaksınız.

Yay Burcu Sağlık Hayatı;

Sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor, yıl içinde bunu sinyallerini alabilirsiniz. Size fiziksel veya ruhsal oloarak zarar verecek olan her şeyden kaçınmalısınız. Günlük olarak yaşadığınız sıkıntı ve srounların sağlığınızı etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Üzerinizde olumsuz etki yaratan negatif enerjiler dolaşacak.  


Bu haber 301 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr