Facebook'ta takip et. Abone Ol!
ASLAN BURCU
BURÇLAR
2016-07-18 09:01

ASLAN BURCU

Aslan burcunun özelikleri,

Günlük aslan burcu,

Enerjik bir günde olduğunuz için işlerinizi aynı anda yapmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi yapmak ve daha fazla şeye sahip olmak için büyük bir çaba içerisine girebilirsiniz. Biraz gergin olmanız söz konusu fakat olduğunuzdan daha farklı hissedeceksiniz. İstediğiniz insanları kolayca etkinizin altına alabilirsiniz. Yaşanmasını istediğiniz gelişmeler tamamen sizin doğrultunuzda olacak. Jüpiter sizin burcunuzda parlayacağı için onun şanslı etkisini fazlasıyla hissedebilir ve rahat bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Olaylara farklı pencerelerden bakacağınız bir döneme girmeye hazırlanıyorsunuz.

Aslan Burcunun İş Hayatı;

Yaptıkları işleri yaratıcılıkla süslerler.Liderlik vasfına güvenen ve organize yeteneği olan kişilerdir. Zirveyi gözlerinde büyütmezler,ulaşılmaz sanmazlar. Aslanlar iş konusunda dürüsttür,kararları kesin ve nettir. İşinde bir şeyler ters gittiğinde sorumluluğu üzerine almasını bilir,çözüm için önerileri masaya yatırırlar.Aslanlarını methetmek,onları yaptıkları işlere bağlar. Lider vasıflı oldukları için yönetici pozisyonunda çalışmaya meyillidirler.

Aslan Burcunun Aşk Hayatı;

Aşk hayatınız oldukça hareketli geçecek. Bu yıl hayatınızın aşk hayatında da farklılık sezeceksiniz. Düşüncelerinizde artık özgür olacak,sürekli neyin doğru neyin yalnış olduğunu düşünmeyeceksiniz. Birisine duygularınızı açtıktan sonra ne diyeceğini düşünmeyeceksiniz. Rahat olacak ve aşk hayatınızı olması gerektiği gibi akışına bırakacaksınız. Eğer gerçekten birini seviyorsanız hiç tereddüt etmeden harekete geçeceksiniz. Karşı koyulmaz bir yanınız olduğu için sonucu olumlu olacak.

Aslan Burcunun Sağlık Hayatı;

Bu yıl sağlıklı geçireceğiniz bir yıl.İşinizde yoğun tempoda hareket edeceğiniz için bazı ağrılardan dolayı rahatsızlık hissedebilirsiniz. Sağlığınıza her anlamda dikkat ediyorsunuz ve daima titizsiniz. Bedeninizi çok fazla yormamalı,yorulduğunuzda dinlenmeyi bilmelisiniz. Güçlü olup bedeninizin verdiği sinyallere direnmeniz, metanetli olmanız iyi birşey fakat kendinizi fazla zorlamamakta fayda var. Dişlerinize gereken önemi vermediğiniz takdirde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu haber 295 kez okundu.
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk kahvesinin faydalarında ilk akla gelen kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra ...

 • BOĞA BURCU
  Boğa Burcu Aşırı inat ve kıskançlık sizi ve karşı tarafı yoruyor. olaylara biraz daha karşı tarafın gözü...

 • ASLAN BURCU
  Olumlu Yanları: Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Fedakarlık. Üstünlük. Yaratıcılık. N...

 • BALIK BURCU
  Balık burcunun özellikleri, Günlük balık burcu, Biraz dikkatli olmalısınız. Bilinmeyen bir negatiflik var üze...

 • BOĞA BURCU
  Boğa burcunun özellikleri, Günlük boğa burcu, Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz. İkna kabiliyet...

HAVA DURUMU

+8
°
C
H: +
L: +
İstanbul
Salı, 05 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pt Ça Pe Cu Ct Pz
+ + +11° +12° +15° +15°
+ + + + +10° +11°
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
NLP QUANTUM HİPNOZ EĞİTİMİ
MEDYUMLUK EĞİTİMİ
GÜNLÜK BURCLAR
BÜYÜ BOZMA

www.medyumyasemen.com Güvenilir medyum, güvenilir hoca, büyü bozma, gideni geri getirme, aşk büyüsü, tılsım, nlp, kuantum, hipnoz, kişisel gelişim eğitimleri,

webhaber.com.tr